حضور_غیاب_بایولایت
BioEntry Plus
دستگاه BioEntry Plus کوچکترین سیستم کنترل تردد  مبتنی بر شبکه میباشد. 

طراحی زیبا ، استحکام و تکنولوژی پیشرفته ، BioEntry Plus را به دستگاهی منحصر به فرد تبدیل ساخته است.
در ادامه به بررسی ویژگی های این دستگاه میپردازیم :


پردازشگر قدرتمند 400MHz
BioEntry Plusبا بهره گيري از پردازشگر قدرتمند 400MHz ، عمل تطابق نمونه اثرانگشت را در كنار شناسايي بر اساس كارت و كد ، با سرعتي بالا و دقتي كم نظير ارائه مي نمايد.

كنترل تردد هوشمند
با بهره گيري از قابليتهاي كنترل تردد BioEntry Plus در خصوص درب هاي تردد افراد ، كنترل دسترسي هوشمند و قابل برنامه ريزي در دسترس مديران قرار خواهد گرفت. با توجه به عملكرد مستقل هر دستگاه و بي نيازي آن از ارتباط دائم با سرور يا پنل مركزي ، امكان از كار افتادن سيستم كنترل تردد به دليل ايراد در سيستم مركزي به حداقل خواهد رسيد.
قابليت ارتصال به شبكه LAN
BioEntry Plus با قابليت اتصال به شبكه LAN انعطاف پذيري فوق العاده اي در طراحي سيستمهاي امنيتي ارائه مي نمايد. استفاده از سيستمهاي مبتني بر IP علاوه بر كاهش هزينه هاي پروژه به سبب حذف كابل كشي هاي اضافي ، امكان بهره گيري از دستگاهها را در مكانهاي دور بر بستر اينترنت فراهم نموده است.

الگوريتم پیشرفته شناسايي اثر انگشت
در قلب محصولات بيومتريك Suprema، قدرتمندترين الگوريتم شناسايي اثر انگشت جهان جاي گرفته است. اين فناوري توسط FVC و NIST MINEX Test به عنوان برترين الگوريتم شناسايي جهان برگزيده شده است. سرعت و دقت بي رقيب الگوريتم شناسايي اثر انگشت Suprema  اطمينان خاطر كاربران محصولات اين برند را سبب گرديده است.

ارتباطات منتوع شبكه و كنترل تردد
BioEntry Plus امكان بهره گيري از انواع ارتباطات شبكه شامل LAN ، RS485 را در كنار خروجي رله و پورتهاي كنترل تردد Wiegand و TTL I/O براي كاربر فراهم نموده است.

مدلهای محصول

این محصول دارای دو مدل کارتخوان میباشد که شامل 125 khz و Mifair و HID Prox و13.56Mzh  - iClass میباشد.
کارتخوان مایفر                  کارتخوان بدون تماس                                 


پیکربندی

کارکرد مستقل (Standalone)


در حالت فوق دستگاه به صورت مجزا نصب می گردد و صرفاً در صورت استفاده از قابلیت کنترل تردد آن ، خروجی رله به قفل برقی و ... متصل می گردد.
انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه LAN صورت می گیرد.
کارکرد مستقل با امنيت مضاعف


در حالت فوق دستگاه به صورت مجزا نصب مي شود. در اين حالت به لحاظ افزايش سطح امنيتي دستگاه كنترل تردد از طريق پورت RS485 به دستگاه Secure-IO و خروجي رله از Secure-IO به درب متصل مي گردد.
انتقال اطلاعات در زمان نیاز کاربر از طریق اتصال موقت به شبکه LAN صورت می گیرد.
كاركرد در شبكه


در حالت فوق دستگاه به صورت دائم و با تعريف IP در شبکه LAN قرار می گیرد. در اين حالت امكان كنترل نرم افزاري و برنامه ريزي سطح دسترسي بر اساس تاريخ و زمان از طريق نرم افزار تحت شبكه ميسر خواهد بود.
جهت استفاده از قابلیت کنترل تردد دستگاه ، خروجی رله به قفل برقی و ... متصل می گردد.
در صورت نياز به افزايش سطح امنيتي مي توان از دستگاه Secure-IO استفاده نمود.